top of page

NOWOŚCI

Nowy Dwór Mazowiecki

Jak zawsze i tym razem nas nie zabrakło na wystawach organizowanych przez oddział Legionowo. 

17 marca wybraliśmy się do Nowego Dworu Mazowieckiego wraz z Molly. Zgłoszona została do klasy championów a dodatkowo wraz z Brunem i JJ wyszliśmy do konkurencji najlepsza Grupa Hodowlana. 

Jednak po kolei, Molly - ORINOCO FLOW Grandiflora w swojej klasie pokonując konkurentkę uzyskała ocenę.  doskonałą, 1 miejsce, CWC, NDSwR oraz BOS. 

W konkurencji finałowej Grupa Hodowlana wspólnie udało nam się zająć 3 miejsce :) 

MOLLY_NDM.jpg

CAC Pruszków

19 marca uczestniczyliśmy w krajowej wystawie w Pruszkowie organizowanej przez oddział Piaseczno. 

 

LADY IN RED Perro Hablar - wystąpiła w klasie pośredniej - ocena doskonała, lokata 1, CWC

ORINOCO FLOW Grandiflora - pierwszy raz wyszła w klasie championów - ocena doskonała, lokata 1, CWC

Dziewczyny dostały bardzo ładne opisy od specjalisty terrierów z Czech Ladislava Frnco

DSC07001-Edit.jpg

Nowy Champion Polski

8 października Lady na krajowej wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymała ostani potrzebny wniosek na Championa Polski!

Tego dnia cairny sędziował Roman Żuk. Lady wystąpiła w klasie pośredniej i uzyskała ocenę doskonałą, lokatę 1, CWC, Najlepsza Dorosła Suczka w Rasie oraz BOS. 

Rywalizacja o Zwycięzce Rasy była zaciekła, sędzia długo rozmyślał nad wyborem. Jednak wszystko zostało w rodzine i ten tytuł zdobył Bruno, ojciec naszego miotu "L".

Kolejna udana wystawa za nami :) 

DSC07728.jpg

Pierwsza wystawa w 2023

11 lutego pojechałyśmy do Gliwic na międzynarodową wystawę. 

Sędziował nas sędzia Rale Cekic z Serbii. 

Nasza fretka pierwszy raz startowała w klasie "dorosłych" uzyskując ocenę doskonałą, 1 miejsce, CWC i res.CACIB. 

Tym samym rozpoczęła starania o tytuł championa polski :) 

DSC06828.jpg

Myśliwska wystawa

Co za dzień!

Najpierw padający deszcz, później śnieg i do tego błoto i silny wiatr. Taka pogoda i warunki spotkały nas na krajowej myśliwskiej wystawie psów rasowych w Gniazdowie.

Jednak nas to nie powstrzymało i pomimo trudnych warunków pogodowych Lady dzielnie wywalczyła:

ocena doskonała, lokata 1/2, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie i Zwycięzca Rasy!!

Jesteśmy bardzo dumne z naszej fretki :) 

LADY_TACO_0423.jpg

2022 | 2021 | 2020 |  2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014

DSC02994.jpg
dotła_onas.jpg

O NAS

Każdego ranka witają nas uśmiechnięte mordki, które z niecierpliwością oczekują kolejnego dnia i jest to najlepszy ranek jaki można sobie wyobrazić. Nieprzerwanie już od kilkunastu lat żyjemy wspólnie z psami i szczerze nie wyobrażamy sobie aby było inaczej!  

 

Nasz pierwszy Cairn dołączył do nas w 2012 roku, była to też nasza pierwsza rodowodowa suczka - WEGA Tanabata. Inaczej być nie mogło i już niedługo później przybyła do nas Aza - LIVING NEXT DOOR TO ALICE Seglavi. Wcześniej nie sądziłyśmy, że w naszym domu zamieszka więcej niz jeden pies. Jednak jedno trzeba przyznać Cairn Terriery są uzależniające i nie da się oprzeć ich urokowi :) 

 

Przygoda z wystawami rozpoczęła się gdy wyruszyłyśmy na międzynarodową wystawę w Poznaniu. Wtedy to z malutką Azą wystąpiłyśmy w szczeniakach. Jak się później okazało razem z córką dostałyśmy "bakcyla" na ich punkcie. 

 

Po wielu przemyśleniach zdecydowałyśmy się rozpocząć naszą karierę hodowlaną i tak w 2015 roku urodziły się nasze pierwsze "dzieci” :) Kosztowało nas to wiele nieprzespanych nocy, stresu ale też ogrom szczęścia i wiele nowego nieocenionego doświadczenia. 

 

Kolejne lata życia z Cairnami uczą nas nowych rzeczy, a te nigdy nie przestają nas zaskakiwać swoją inteligencją, sprytem, urokiem, pomysłowością i radością do świata. 

 

Jesteśmy małą, domową hodowlą, która od 2014 roku jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce, w oddziale Warszawskim oraz w Międzynarodowej Federacji FCI. Nasze psy są pełnoprawnymi członkami rodziny i z nami mieszkają w domu. Nie prowadzimy hodowli kojcowej. Każde szczenię urodzone w naszej hodowli jest przez nas kochane, dbane i socjalizowane. 

 

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszej strony. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie Cairnów zapraszamy do kontaktu :)

ZKwP_logo.png
certyfikat przydomka.jpg
FCI_logo.png
szkocka, zielona kratka
molly-do strony.jpg
DSC02637.png

Telefon

+ 48 602 719 435

Email 

Obserwuj nas

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page